Vážení obchodní partneri, 

dovoľte nám predstaviť Vám Slovenskú výrobno-obchodnú firmu KORAKO, s. r. o.. Ako spoločnosť fungujeme na trhu od roku 2008 a konateľom je p. Rudolf Kováčik.

Za obdobie od svojho vzniku si firma KORAKO, s. r. o. vybudovala meno a osvedčila sa ako stabilný partner, dodávateľ a výrobca zdravotníckeho, priemyselného ale aj gastro a hotelierského sortimentu.


Firma má sídlo v meste Partizánske, ktoré je symbolom výroby obuvi na Slovensku. Ako spoločnosť prispievame k rozvoju obuvníckeho priemyslu, keďže sme akoVyrobené na dodávateľom tak aj výrobcom kvalitnej slovenskej pracovnej a bezpečnostnej obuvi. Máme vlastnú obuvnícku a niekoľko odevných dielni, kde produkujeme kvalitnú obuv a odevy prevažne pre zdravotnícky trh.

Naša spoločnosť neustále sleduje potreby svojich zákazníkov a prinášame na trh nové produkty. Môžete nás poznať napríklad ako exkluzívneho distribútora pre slovenský a český trh produktov značky BISAF či Flosteril.

Venujeme sa prevažne veľkoobchodným spoluprácam či už vo verejnom alebo súkromnom sektore, no radi privítame našich zákazníkov aj na jednom z našich e-shopov.

Sme mladý, dynamický a pro-aktívny kolektív ľudí, vždy ochotní pomôcť, poradiť či vybaviť Vaše dopyty a objednávky k obojstrannej spokojnosti.

 

Krok za krokom - pohodlne s výrobkami od firmy KORAKO.