Vážení obchodní partneri, 

dovoľte nám predstaviť Vám Slovenskú výrobno-obchodnú firmu Korako plus, s. r. o.. Ako spoločnosť fungujeme na trhu od roku 2008 a konateľom je p. Rudolf Kováčik.

Za obdobie od svojho vzniku si firma Korako plus, s. r. o. vybudovala meno a osvedčila sa ako stabilný partner, dodávateľ a výrobca zdravotníckeho, priemyselného ale aj gastro a hotelierského sortimentu.


Firma má sídlo v meste Partizánske, ktoré je symbolom výroby obuvi na Slovensku. Ako spoločnosť prispievame k rozvoju obuvníckeho priemyslu, keďže sme akoVyrobené na dodávateľom tak aj výrobcom kvalitnej slovenskej pracovnej a bezpečnostnej obuvi. Máme vlastnú obuvnícku a niekoľko odevných dielni, kde produkujeme kvalitnú obuv a odevy prevažne pre zdravotnícky trh.

Naša spoločnosť neustále sleduje potreby svojich zákazníkov a prinášame na trh nové produkty. Môžete nás poznať napríklad ako exkluzívneho distribútora pre slovenský a český trh produktov značky BISAF či Flosteril.

Venujeme sa prevažne veľkoobchodným spoluprácam či už vo verejnom alebo súkromnom sektore, no radi privítame našich zákazníkov aj na jednom z našich e-shopov.

Sme mladí, dynamický a pro-aktívny kolektív ľudí, vždy ochotní pomôcť, poradiť či vybaviť Vaše dopyty a objednávky k obojstrannej spokojnosti.

 

Krok za krokom - pohodlne s výrobkami od firmy KORAKO.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie