Kontakty

Korako plus, s. r. o.

Bielická 369

958 04 Partizánske

e-mail: korakoplus@gmail.com

IČ: 43959954

IČ DPH: SK2022580813

IBAN: SK53 7500 0000 0040 0622 4804

 

Obchodné oddelenie

Ing. Jana Escherová

tel: +421 915 977 188

e-mail: jankae@korako.sk

 

Obchodné oddelenie - drogéria, hygiena a dezinfekcia

Ing. Zuzana Gendiarová

tel: +421 905 213 026

e-mail: zuzana@korako.sk

 

Logistika a doprava

Tomáš Mozola

tel: +421 905 213 026

e-mail: tomas@korako.sk

 

Oddelenie verejného obstarávania, certifikácie a registrácie

Ing. Rastislav Kolárik

tel: +421 918 928 780

e-mail: rastislav@korako.sk

 

Ing. Branislav Henček

tel: +421 918 458 418

e-mail: branislav@korako.sk

 

Ing. Veronika Ďurinová

tel: +421 917 713 731

e-mail: veronika@korako.sk

 

Mgr. Beáta Kinga Biega

tel: +421 918 458 418

e-mail: beata@korako.sk

 

Import manager and manager of foreign trade department

Radka Kováčiková

Phone/WhatsApp/WeChat: +421 917 786 850

e-mail: radka@korako.sk

 

Foreign trade department

Veronika Michalíková

Phone/WhatsApp/WeChat: +421 907 724 187

e-mail: veronikam@korako.sk

 

Šimon Hallo

Phone/WhatsApp/WeChat: +421 907 724 187

e-mail: simon@korako.sk

 

Personálne oddelenie

Miroslava Kováčiková

e-mail: personalne78@gmail.com

 

Správa e-shopov

tel. č.: 0907 724 187

email: korakomedical@korako.sk

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie